Bomba sprogo - turėsim Call of Duty: Black Ops 3

- Žaidimų naujienos

Activision nesenai nustojo slėptis po lapais ir nusprendė viešai pripažinti, kad Call of Duty: Black Ops trečioji dalis išvys pasaulį. Dar regis nesenai džiaugėmės paskutiniu Call of Duty, o štai jau laikas kalbėti apie naują. Plačiau apie jį sužinosime balandžio 26 dieną, tačiau smalsuoliai jau pasikapstė po puslapio HTML kodą ir rado žaidimo aprašymą.

Call of Duty: Black Ops 3 is the first title for next-gen hardware in the critically acclaimed Black Ops series. Developed by Treyarch, the award-winning creator of the two most-played games in Call of Duty history. Call of Duty: Black Ops 3 deploys players into a dark, twisted future where a new breed of Black Ops soldier emerges and the lines are blurred between our own humanity and the technology we created to stay ahead, in a world where cutting-edge military robotics define warfare. With three unique game modes: Campaign, Multiplayer and Zombies, providing fans with the deepest and most ambitious Call of Duty ever.

Atgal į ateitį? Tie, kas žino – Black Ops serija visada pasižymėjo futuristiniu turiniu, robotais, dronais ir naujoviškais ginklais. Tad iš aprašymo – žaidimas nepasikeitė, tik šį kartą užsimenama, jog sumažės riba tarp žmogiškumo ir technologijų. Implantai, biotechnologijos? Neužilgo sužinosim.

Užsimenama ir apie naujos kartos įrangą, kuriai žaidimas orientuotas. Puikiai suprantam, jog tai bus Xbox One, Play Station 4 gal net SteamOS. O ką tai reiškia kompiuteriams? Kažkodėl neabejoju, jog kalba bus apie DirextX 12.

O Jūs ar laukiate šio žaidimo? Man asmeniškai Black Ops 2 nebuvo toks įdomus, kad norėčiau pakartoti. Kokia Jūsų nuomonė.

Žaidimų serveriai:

Adresas: :
Žemėlapis:
Žaidėjai: /
Žaidimas: