Star Wars: Battlefront grįžta!

- Žaidimų naujienos

EA patvirtino, kad Star Wars Battlefront debiutuos www.starwarscelebration.com kitą mėnesį. Kaip fanai pamena, prieš metus E3 parodos metu EA pažadėjo daugiau naujienų pavasarį ir pagaliau lauktasis pavasaris atėjo.

Nors informacija apie žaidimą buvo slepiama ganėtinai ilgai žinant, kad pirmą kartą apie jį buvo užsiminta 2013, visi tikisi, jog žaidimas bus vertas laukimo. Kodėl gi? Kas dar nežinote – žaidimas turės išpuoselėtąjį Frostbite variklį. O tai garantuos stulbinamą grafiką, puikius efektus ir nemažas kompiuterio sąnaudas.

Tiems kas dar nežino, kas yra Star Wars Battlefront, reiktų prisiminti kelią į Youtube ir susipažinti. 2004 ir 2005 šis žaidimas buvo vienas iš didžiausių interneto šaudyklių šia tema. Kosmoso mūšiai, milžiniški žemėlapiai ir galimybė žaisti serveriuose iki 64 žaidėjų. Tad po pirmųjų žaidimų galima sakyti, jog tai bus trečiasis šios serijos žaidimas.

Oficiali išleidimo data 2015 šventės. Kaip žinome, šventės dažniausiai reiškia periodą nuo padėkos dienos iki gruodžio 31. Tad belieka tikėtis, jog šį kartą EA ir DICE nieko nesugadins.

Žaidimų serveriai:

Adresas: :
Žemėlapis:
Žaidėjai: /
Žaidimas: